Grafika przedstawia gest uścisku dłoni

Pracuj z nami!

Specjalista / Specjalista ds. handlu

O firmie

PGS Podlasie Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów spożywczych działająca na obszarze województwa podlaskiego.

  • Białystok
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne podejmowanie decyzji dotyczących wyboru produktów, które znajdą się w podległych sklepach,
  • Bieżąca analiza danych i trendów rynkowych oraz efektywności wprowadzanych produktów,
  • Analiza rynku,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Realizacja strategii zakupowej w zakresie powierzonej kategorii produktów,
  • Przygotowywanie i organizowanie produktów do akcji promocyjnych,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie ustalania warunków promocji, dostaw,
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientem,
  • Opracowywanie strategii marketingowej,
  • Tworzenie akcji promocyjnych w sklepach Sieci (gazetki, bilbordy, akcje niepublikowane),
  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach,
  • Bezpośrednia współpraca z agencją reklamową,
  • Nadzór nad stroną internetową, opracowywanie materiałów i tworzenie treści promocyjnych,
  • Obsługa firmowych social mediów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość programu Hipermarket będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami,
  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość obsługi MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Odpowiednie narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji.
CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@pgspodlasie.pl